znajdz produkt
Komentarze i oceny [19]  
MUSICCAST MULTIROOMKOMPONENTY KINA DOMOWEGOKOMPONENTY STEREOKOLUMNY GŁOŚNIKOWESYSTEMY SURROUND & STEREOSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI, AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startMusicCastKOMPONENTYKOMPONENTYKOLUMNYSYSTEMYSYSTEMYSŁUCHAWKI,PRODUKTYkontakt
START                  KONTAKT
 
   
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5

Od samego początku systemy mikro komponentów zaproponowane przez lidera branży audio firmę Yamaha zachwycały nie tylko piękną linią i wyrafinowanym wykończeniem Piano ale również albo przede wszystkim fantastycznym i niepowtarzalnym brzmieniem odtwarzanej muzyki.

Do rodziny PianoCraftów dołączył właśnie nowy model. Yamaha MCR-755 stworzony zostały, by dostarczyć bezkompromisowe i wyrafinowane brzmienie, każdemu miłośnikowi pięknego dźwięku. Model ten bez wysiłku odtwarza dźwięk o głębokim i pełnym detali brzmieniu, które jest spersonalizowane pod wyrafinowane Europejskie gusta. Dźwięk charakteryzuje się bogatą górą w towarzystwie silnych niskich tonów. Począwszy od rezonansów kontrabasów do słodkich tonów kobiecego głosu, każdy dźwięk będzie odtworzony tak, aby był jak najwierniejszy oryginałowi.

Pianocraft to system mikro komponentów składający się z odbiornika, odtwarzacza i dwóch głośników. Jego niewielki rozmiar jest miły dla oka a dzięki wykorzystaniu autorskich technologii Yamahy oraz czerpiąc z jej bogatych tradycji i doświadczeń w tworzeniu nie tylko sprzętu audio ale również znakomitych instrumentów muzycznych system ten, dostarcza dźwięk równy, a nawet lepszy niż wiele dużo większych i droższych zestawów. Już na pierwszy rzut oka trudno nie zauważyć zmian w wyglądzie obudowy, która swą stylistyką wyraźnie nawiązuje do lat złotej ery urządzeń hi-fi.

Czysta, efektywna moc dźwięku pochodzi z dwóch 30W x 30W cyfrowych wzmacniaczy o niskich szumach. Zastosowanie wysokiej jakości filtrów zaowocowało bardzo bogatym, analogowym brzmieniem dźwięku, który jest zupełnie naturalny w odsłuchu.

MCR-755 jest w pełni kompatybilny z Blu-ray 3D™, dzięki czemu możesz odtwarzać najnowsze płyty i cieszyć swoje oczy trójwymiarowym obrazem wykorzystując do tego swój 3D TV. Posiada wejście HDMI, które zapewnia wygodne, połączenie za pomocą jednego kabla wielu różnych źródeł HD. Jest ono zgodne z protokołami 3D dla obrazu wideo oraz wspiera funkcję ARC (Audio Return Channel), co oznacza, że nie potrzebujesz dodatkowych połączeń przewodowych z amplitunerem by odtwarzać dźwięk pochodzący z telewizora.

Funkcja AIR SURROUND XTREME dostarczy najwyższej jakości dźwięk 7.1-kanałowy, o bogatym w detale i pełnym zakresie brzmieniu, które nie ma praktycznie konkurencji. Dzięki temu doświadczysz ekstremalnie realistycznego, rozległego pola dźwiękowego z czystymi, wyraźnymi dialogami od frontu oraz dynamicznymi efektami audio z tyłu i po bokach.

W celu uniknięcia niechcianych wibracji obudowy głośników Yamaha zastosowała unikalną konstrukcję ich wewnętrznej struktury nazwaną VCCS (Vibration Control Cabinet Structure), która to wykorzystuje specjalne kawałki kompozytowego tworzywa umieszczonych w strategicznych punktach obudowy. Zapewnia to wspaniałą izolację od wszelkich drgań. Dodatkowo trzy nóżki absorbują wszelkie pozostałe wibracje, aby dźwięk nie był niczym zakłócony. Wszystkie głośnikowe terminale są pozłacane.

Funkcja Music Enhancer sprawi, że skompresowane pliki muzyczne odzyskają swoje oryginalne brzmienie. Music Enhancer odzyskuje utracone podczas kompresji do plików MP3 i WMA dane, dzięki czemu muzyka nabiera dawnej dynamiki I brzmienia.

Miłośników przenośnych urządzeń audio możliwość podłączenia odtwarzaczy przenośnych za pomocą złącza USB. Do dyspozycji otrzymujemy również możliwość ustawienia wielu stacji FM. Gdy odbiornik jest podłączony do modemu lub domowej sieci internetowej możesz z łatwością skorzystać z usługi YouTube Leanback, dzięki której można streamować muzykę bez używania komputera.

Jak widać każdy element, każdy detal tego systemu został przemyślany, rozplanowany i z japońską precyzją wdrożony w życie. Ta perfekcja konstrukcji łączy się w przypadku PainoCraftów z elegancją wykonania. Delikatny i niewielki czeka tylko na moment włączenia. Jeśli pozwolimy mu odtworzyć ulubione utwory nowy PianoCraft pokaże swoją moc. Oczaruje nas niskimi tonami, zaskoczy perfekcją w detalach a do tego jeśli postanowimy wykorzystać go jako element kina domowego – dostarczy nam niezwykle realistycznych efektów.
Opis ze strony www.yamaha-audio.pl
Dane techniczne

Jednostka główna
Moc wyjściowa na kanał 30 W + 30 W Kup mcr-755 na www.yamaha-audio.pl
Całkowite Zniekształcenia Harmoniczne0.05% (20 Hz - 20 kHz, 1 W / 6 ohm)
Wymiary (Sz x Gł x Dł) 215 x 115 x 306 mm
Waga3 kg
Głośniki
Woofer12 cm stożek
Tweeter3 cm kopułka
Moc wejściowa (maksymalna/nominalna)40 W / 110 W
Pasmo Przenoszenia55 Hz–28 kHz (-10 dB)
Impedancja6 Ohm
Czułość85 dB / 2.83 V / 1 m
Wymiary (Sz x Gł x Dł)154 x 274 x 287 mm
Waga 3,9 kg

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 36

Powieksz do pelnego rozmiaru jamacha jamaha iamaha iamacha pianocraft pianokraft, piano craft, piano-craft, mcr-755 mcr755, mcr 755, e755, e-755, e 755

[ System mini stereo Yamaha Piano MCR-755 ]