znajdz produkt
Komentarze i oceny [19]  
MUSICCAST MULTIROOMKOMPONENTY KINA DOMOWEGOKOMPONENTY STEREOKOLUMNY GŁOŚNIKOWESYSTEMY SURROUND & STEREOSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI, AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startMusicCastKOMPONENTYKOMPONENTYKOLUMNYSYSTEMYSYSTEMYSŁUCHAWKI,PRODUKTYkontakt
START                  KONTAKT
 
   
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
[ Yamaha PianoCraft N560 ]
Powiększ zdjęcie nr 3
[ Yamaha PianoCraft N560 srebrno - czarny ]

Wybierz ulubione źródło ze swojej domowej sieci
MCR-N560 pozwala korzystać z tradycyjnych źródeł dźwięku, takich jak CD, radio i USB, ale także zapewnia dostęp do funkcji sieciowych, dzięki czemu jeszcze bardziej poszerza wybór źródeł dźwięku. Możesz połączyć się z domową siecią, aby słuchać muzyki z komputera PC lub NAS, przesyłać materiał ze źródeł online i cieszyć się dostępem do tysięcy stacji za pomocą radia internetowego. Możesz także strumieniować muzykę zgromadzoną w smartfonie lub tablecie.

Kompatybilność z plikami FLAC/WAV 192 kHz/24 bity
Dzięki obsłudze sygnałów audio FLAC/WAV 192 kHz/24 bity, MCR-N560 pozwala odtwarzać materiał w postaci plików FLAC lub WAV pobranych ze stron z muzyką. Udoskonalane przez lata technologie Yamahy zapewniają wysoką trwałość i niezawodność.

AirPlay umożliwia przesyłanie muzyki z urządzeń Mac, PC, iPod, iPhone, iPad
Nigdy więcej kabli! AirPlay zapewnia możliwość bezprzewodowego odtwarzania muzyki z iPoda/iPhona/iPada. Korzystając z funkcji Compressed Music Enhancer możesz cieszyć się wysoką jakością brzmienia skompresowanych plików.

Aplikacja Network Player Controller gwarantuje poręczne sterowanie z poziomu smartfonu lub tabletu
Pobierz autorską aplikację Network Player Controller i skorzystaj z niej, aby z poziomu ekranu twojego urządzenia wybierać źródło lub utwór, który chcesz odtworzyć, a także by uzyskać dostęp do informacji o piosence i do okładki albumu. Możesz także stworzyć sieć i dokonać innych ustawień. Aplikacja jest kompatybilna z iOS (iPod, iPhone, iPad) lub Android OS.

Cyfrowe złącze USB dla urządzeń iPod, iPhone, iPad i USB
MCR-N560 został wyposażony w gniazdo USB na przednim panelu, umożliwiające szybkie podłączenie iPoda, iPhona, iPada lub pamięci USB. Dzięki temu zyskujesz natychmiastowy dostęp do całej zgromadzonej przez ciebie muzyki, a cyfrowe połączenie zapewnia, że słyszysz ją w najwyższej możliwej jakości.

Cyfrowe wejście audio dla telewizora lub odtwarzacza Blu-ray
Dziedzicząc charakterystykę z przyjaznych dla użytkownika produktów hi-fi, MCR-N560 został wyposażony w cyfrowe wejście audio - z gniazdami optycznym i współosiowym. Optyczne służy do przesyłania dźwięku z telewizora, a współosiowe do przesyłania sygnału z odtwarzacza Blu-ray. Dźwięk pozostaje cyfrowy, zapewniając czyste, idealnie dynamiczne brzmienie, od sportu i innych programów do filmów i koncertów. Pokochasz ich brzmienie płynące poprzez twój system audio !

Bardzo efektywny wzmacniacz cyfrowy z wysokiej jakości podzespołami
Aby dźwiękowi odtwarzanemu z sieciowych źródeł zapewnić wysoką jakość brzmienia, MCR-N560 został wyposażony w niezwykle wydajny wzmacniacz cyfrowy, który gwarantuje wysoką czystość dźwięku i niski poziom zniekształceń. Źródło mocy wzmacniacza i filtr wyjściowy wykorzystują kondensatory o dużej pojemności i zaawansowany filtr, wybrany na podstawie intensywnych testów odsłuchowych. Słuchacz zyskuje dostęp do źródeł dźwięku, wliczając także te wysokiej rozdzielczości, z satysfakcjonująco wysoką jakością dźwięku.

Projekt obwodu zapewniający wysoką jakość dźwięku
MCR-N560, który zapewnia możliwość odtwarzania dźwięku z dwóch źródeł - CD i sieci - składa się z oddzielnych układów CD/przetwornik C/A i dla sekcji sieciowej. Oddzielenie źródła mocy i uziemienie procesora dźwięku i wzmacniacza minimalizuje wzajemne zakłócenia sygnału audio. Cyfrowe źródło dźwięku łączy się ze wzmacniaczem bez konwersji C/A, zachowując czysty i szeroki zakres jakości dźwięku bez minimalnej nawet utraty sygnału.

Technologia VCCS (Vibration Control Cabinet Structure)
W celu uniknięcia niechcianych wibracji obudów głośników, Yamaha opracowała unikatową wewnętrzną strukturę zwaną VCCS (Vibration Control Cabinet Structure). W strategicznych punktach obudowy wykorzystuje ona kawałki kompozytowego tworzywa, które zapewnia doskonałą izolację od dgrań. Dodatkowo trzy nóżki absorbują pozostałe wibracje, znacząco zwiększając jakość dźwięku.

2-drożny system z wysokiej jakości głośnikami niskotonowymi
Zestawy głośnikowe wykorzystują 12-cm przetwornik niskotonowy i 3-cm kopułkę wysokotonową. Głośnik niskotonowy to konstrukcja wykorzystująca materiał A-PMD (Advanced Polymer - injected Mica Diaphragm), stworzona przez zmniejszenie wymiarów i specjalne dostrojenie głośnika wykorzystywanego w high-endowej serii Yamahy Soavo. To niezwykle zaawansowany głośnik wykorzystujący białą membranę, będącej symbolem wysokiej jakości dźwięku Yamahy.

Wysokogatunkowe materiały, eleganckie wzornictwo
Jednostka centralna, która łączy aluminiowy przedni panel i boczne panele z wykończeniem fortepianowym lub drewnianym, charakteryzuje się tradycyjnym, eleganckim wzornictwem, którego wyróżnikiem są przednie narożniki kształtem przypominające diamenty. Także pokrętło głośności, dzięki zastosowaniu aluminium, wyróżnia się wysokogatunkową fakturą.

Duże, mocne, pięknie zaprojektowane obudowy głośników
Dopasowane do jednostki centralnej zestawy głośnikowe wyróżniają się luksusowym wzornictwem i zaokrąglonymi narożnikami. Odzwierciedlają one nasz związek z instrumentami muzycznymi, z głębokim połyskiem, pięknym wykończeniem fortepianowym i wysokogatunkowym wykończeniem drewnianym.
Opis ze strony www.yamaha-audio.pl
Dane techniczne

Jednostka główna
Moc wyjściowa na kanał 32 W + 32 W Kup mcr-n560 na www.yamaha-audio.pl
Całkowite Zniekształcenia Harmoniczne0.05% (10 W/6 ohm)
Wymiary (Sz x Gł x Dł) 215 x 110 x 288 mm
Waga2,7 kg
Głośniki
Woofer12 cm stożek
Tweeter3 cm kopułka
Moc wejściowa (maksymalna / nominalna)110 W / 40 W
Pasmo Przenoszenia60 Hz–40 kHz
Czułość83 dB / 2.83 V/m
Impedancja6 ohm
Wymiary (Sz x Gł x Dł)154 x 273 x 230 mm
Waga 3,3 kg

Dodatkowe informacje:

karta produktu (pdf 0,8 Mb) Pobierz plik pdf

UWAGA: Zestaw ten oferowany jest w kolorze czarnym

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 36

Powieksz do pelnego rozmiaru jamacha jamaha iamaha iamacha pianocraft pianokraft, piano craft, piano-craft, 
mcr-n 560, mcrn 560, mcr n 560
mcr-n-560, mcrn-560, mcr n-560
mcr-n560, mcrn560, mcr n560
system mini stereo, system micro stereo, system mikro stereo
system mini-stereo, system micro-stereo, system mikro-stereo
mini wieża, mini-wieża, system mini audio, system micro audio system mikro audio

[ Zestaw mini stereo Yamaha PianoCraft N560 czarno - czarny ]