znajdz produkt
Komentarze i oceny [19]  
MUSICCAST MULTIROOMKOMPONENTY KINA DOMOWEGOKOMPONENTY STEREOKOLUMNY GŁOŚNIKOWESYSTEMY SURROUND & STEREOSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI, AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startMusicCastKOMPONENTYKOMPONENTYKOLUMNYSYSTEMYSYSTEMYSŁUCHAWKI,PRODUKTYkontakt
START                  KONTAKT
 
   
 

CENNIK KOMPONENTY STEREO

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3

Yamaha T-S500 to uniwersalny tuner zaprojektowany specjalnie z myślą o współpracy z topowymi wzmacniaczami i odtwarzaczami hi-fi firmy Yamaha. Jego uniwersalne funkcje sprawiają, że bez problemu dopasuje się on do systemu złożonego ze wzmacniaczy oraz odtwarzaczy Yamaha.

Trudno nie zauważyć, że urządzenie idealnie pasuje rozmiarami oraz wzornictwem do obecnej linii wzmacniaczy oraz odtwarzaczy firmy Yamaha. Ale to nie wszystko. Jego wyrafinowany wygląd kryje w sobie najnowsze technologie i funkcjonalną uniwersalność co sprawia, że parametry brzmieniowe oraz użytkowe tego urządzenia są znakomite.
Na uwagę zasługuje duży wyświetlacz mogący pomieścić 2 wiersze po 16 znaków każdy oraz solidna, aluminiowa obudowa. Jednak nie tylko te cechy sprawiają, że T-S500 jest doskonałym tunerem. Przede wszystkim, o jego funkcjonalności świadczy pamięć 40 stacji AM/FM, automatyczne zapamiętywanie stacji FM, automatyczne strojenie oraz odbiór informacji ze stacji radiowych nadających w standardzie Radio Data System (RDS).

T-S500 jest idealnym tunerem dla tych, którzy pragną wzbogacić swój system o uniwersalny, wszechstronny tuner, który dodatkowo nie nadszarpnie znacząco domowego budżetu a idealnie dopasuje się do złożonego systemu audio od Yamahy..
Opis ze strony www.yamaha-audio.pl
Dane techniczne

FM 50dB Quieting Sensitivity (Mono/Stereo)< /TD> 3 µV (20.2 dBf)
Zniekształcenia Harmoniczne FM0.5%
Wymiary (Sz x Wys x Gł)435 x 87 x 306 mmKup T-S500 na www.yamaha-audio.pl
Stosunek sygnału do szumu FM80 dB (mono), 75 dB (stereo)
Waga3,2 kg

Dodatkowe informacje:

prospekt produktu (pdf) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 36

Powieksz do pelnego rozmiaru iamaha iamacha jamaha jamacha Yamaha
T-S 500, TS 500, T S 500
T-S500, TS500, T S500
T-S-500, TS-500, T S-500
tuner radiowy, radio, tuner hifi, tuner hi-fi

[ Tuner Yamaha T-S500 ]