znajdz produkt
Komentarze i oceny [19]  
MUSICCAST MULTIROOMKOMPONENTY KINA DOMOWEGOKOMPONENTY STEREOKOLUMNY GŁOŚNIKOWESYSTEMY SURROUND & STEREOSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI, AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEMusicCastKOMPONENTYKOMPONENTYKOLUMNYSYSTEMYSYSTEMYSŁUCHAWKI,PRODUKTYkontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE                 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SYSTEMY MINI / MICRO

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Zapytaj o dostepnosc produktu

Yamaha ISX-803 jest ciekawym wzorniczo w pełni funkcjonalnym systemem muzycznym. Urządzenie wyposażone jest we wbudowany odtwarzacz CD, radio FM oraz cztery wysokiej jakości głośniki. Funkcjonalność systemu zwiększają wbudowane technologie Bluetooth aptX i NFC oraz port USB umożliwiający odtwarzanie plików MP3 i WMA. Użytkownik może ustawić swój system ISX-803 na dołączonym stojaku lub skorzystać z opcjonalnego uchwytu i zawiesić urządzenie na ścianie. Obsługę ułatwia centralnie umieszczony wyświetlacz i kompatybilność z aplikacją DTA Controller.

Dzięki eleganckiej podstawce i niewielkim rozmiarom Restio prezentuje się niczym dzieło sztuki. System został stworzony w zgodzie z całkowicie nową koncepcją muzycznego źródła, które jednocześnie stanowi część pomieszczenia. Niezależny styl obudowy sprawia, że muzyka staje się elementem projektu wnętrza, a ponieważ boki pochylają się ku tyłowi, urządzenie wygląda jak niezwykle cienki panel. Przednia maskownica wykorzystuje metalową płaszczyznę, dostarczając atrakcyjną fakturę. Paskowy wzór pod maskownicą zapewnia poczucie głębi sprawiając, że muzyka zdaje się być odtwarzana przez całą przednią płaszczyznę urządzenia. Ta całkowicie nowa forma brzmienia w piękny sposób wtapia się w przestrzeń domową i dopełnia Twój styl życia.

Wbudowany Bluetooth oznacza, że możesz bezprzewodowo cieszyć się całą kolekcją muzyczną znajdującą się w Twoim iPhonie, urządzeniu z Androidem lub tabletcie. Ustaw Restio gdziekolwiek chcesz i użyj smartfonu tak, jak zwykle czynisz to, by rozpocząć odtwarzanie. Dzięki aplikacji Yamahy DTA Controller możesz m.in. ustawić alarm oddzielnie dla każdego dnia tygodnia, spersonalizować ustawienia IntelliAlarmu i przesłać je bezprzewodowo. Jeżeli masz urządzenie kompatybilne z NFC, po prostu przytrzymaj je w pobliżu Restio, a oba urządzenia zsynchronizują się automatycznie. Bez uciążliwego parowania - wystarczy jedno dotknięcie, aby połączyć lub rozłączyć.

Dzięki korpusowi o grubości 9 cm i podstawce w kształcie półksiężyca możesz ustawić Restio przy samej ścianie. Co więcej, za sprawą wolnostojącego projektu nie ma potrzeby korzystania z półki, nie ma więc ograniczeń, gdzie postanowisz ustawić urządzenie. Możesz nawet zrezygnować z podstawki i zawiesić Restio na ścianie (wymagany opcjonalny uchwyt AT-800). To idealny sposób, by dopasować Twoje źródło muzyki do każdego wystroju pomieszczenia.

Restio został zaprojektowany tak, by zapewniać wysokiej jakości brzmienie z różnorodnych źródeł, wliczając Bluetooth, CD, radio i USB. Dwudrożny, czterogłośnikowy system dźwiękowy, precyzyjnie dostrojony do standardów hi-fi audio, dostarcza mocny, ekspansywny bas i czyste, precyzyjnie zarysowane wysokie tony. Restio wyposażony jest także w trzyzakresowy korektor, dzięki któremu dopasujesz brzmienie do rodzaju odsłuchiwanej muzyki i własnych preferencji.

Stylowy, cyfrowy zegar pozwala wybrać jeden z dwóch wzorów: zwykły wyświetlacz w postaci cyfr i unikatową formę łączącą cyfry i wskaźnik. Funkcja automatycznego ściemniania reguluje jasność wyświetlacza dostosowując ją do warunków panujących w pokoju. Urządzenie wyposażone jest w IntelliAlarm, który łagodnie odtworzy wybraną przez Ciebie muzykę, a następnie włączy sygnał dźwiękowy, żeby mieć pewność, że rozbudziłeś się całkowicie.
Opis ze strony www.yamaha-audio.pl
Komunikacja

  • Bluetooth

  • Port USB: strumieniowanie audio

  • Wejście analogowe: mini jack


Dodatkowe funkcje

  • Tuner FM/AM

  • Napęd CD

  • NFC

  • Pilot


Zasilanie

  • Typ zasilania: 220 V


Ogólne

  • Wymiary (S x W x G) mm: 410 x 997 x 295 mm


Dodatkowe informacje:

Karta produktu (pdf) Pobierz plik pdf
Warunki gwarancji Yamaha (pdf) Pobierz plik pdf

UWAGA: w polu opisowym zamówienia umieść wybrany kolor systemu

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 36

Powieksz do pelnego rozmiaru jamacha jamaha iamaha iamacha pianocraft pianokraft, piano craft, piano-craft, 

ISX803, ISX 803, ISX-803

system mini stereo, system micro stereo, system mikro stereo
system mini-stereo, system micro-stereo, system mikro-stereo
mini wieża, mini-wieża, system mini audio, system micro audio system mikro audio

[ System muzyczny Yamaha ISX-803 ]