znajdz produkt
Komentarze i oceny [19]  
MUSICCAST MULTIROOMKOMPONENTY KINA DOMOWEGOKOMPONENTY STEREOKOLUMNY GŁOŚNIKOWESYSTEMY SURROUND & STEREOSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI, AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startMusicCastKOMPONENTYKOMPONENTYKOLUMNYSYSTEMYSYSTEMYSŁUCHAWKI,PRODUKTYkontakt
START                  KONTAKT
 
   
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
[ Yamaha YAS-103 biały ]
Powiększ zdjęcie nr 3

Yamaha YAS-103 to soundbar zapewniający kompatybilność z bezprzewodową technologią Bluetooth oraz możliwość obsługi za pomocą aplikacji Home Theater Controller - to wszystko w jednym urządzeniu z wbudowanym subwooferem. Projekt, który zapewnia wysokiej jakości dźwięk i realistyczne brzmienie przestrzenne.

Zintegrowany system wyposażony w zestaw dwóch przednich głośników i subwoofer
YAS-103 łączy dwa 6,5-cm głośniki z podwójnym subwooferem (7,5-cm membrany), zasilane przez cyfrowy wzmacniacz o całkowitej mocy wyjściowej 120 W. Autorska technologia Advanced Bass Extension Processing (tylko w trybie przestrzennym) zapewnia zaskakującą obfitość basu w stosunku do rozmiarów obudowy, dzięki czemu słuchacz nigdy nie odczuje braku niskich tonów. Mimo swojej kompaktowości, doskonałe projekt konstrukcji zapewnia dużą objętość obudowy dla obu głośników i subwoofera. Efektem jest mocne, wysokiej jakości brzmienie, które czyni audycje telewizyjne i filmy dużo przyjemniejszym.

Subwoofer z dwoma przetwornikami zapewnia mocny bas
Dwa głośniki subwoofera wykorzystują duże magnesy i cewki o dużej średnicy w celu oddania dynamicznego i wyrazistego dźwięki niskich częstotliwości. To sprawia, że dźwięk charakteryzuje się bardzo bogatym efektem przestrzennym, który czyni filmowe efekty dźwiękowe jeszcze bardziej realistycznymi.

Port bass reflex wpływa na głębszy, bogatszy bas
YAS-103 wykorzystuje port bas refleks, który posiada prosty kształt i odpowiednią długość do tego, aby zapewnić zapierający dech w piersiach basowy dźwięk płynący z głośników. Kanał wylotowy jest uformowany na kształt dzwonu, dzięki czemu zredukowano szumy powietrza i poprawiono wyrazistość dźwięku.

Maskownica z materiału Saran Net poprawia rozdzielczość dźwięku
Maskownica chroniąca głośnik wykonana jest z materiału saran net, umożliwiającego niezakłócony przepływ dźwięku. Wszystkie tony, wliczając wokale i muzykę, pozostają czyste i miłe do słuchania.

Air Surround Xtreme zapewnia realistyczny dźwięk przestrzenny
Wyjątkowa technologia AIR SURROUND XTREME pozwala na reprodukcję przestrzennego dźwięku 7.1-kanałowego o najwyższej jakości, pięknym odwzorowaniu i bogatej szczegółowości, jak w żadnym innym soundbarze. Doświadczysz ekstremalnie realistycznego i szczegółowego dźwięku z wyrazistymi dialogami z frontu i dynamicznymi efektami z boku i tyłu.

Kompatybilny z różnymi formatami dźwięku przestrzennego
YAS-103 jest kompatybilny ze wszystkimi najpopularniejszymi formatami dźwięku przestrzennego, takimi jak Dolby Digital i DTS Digital Surround, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się wielokanałowymi efektami dźwiękowymi z filmów.

Aplikacja Home Theater Controller dla łatwej obsługi
YAS-103 jest kompatybilny z bezpłatną aplikacją (HT Controller) dla urządzeń z iOS i Androidem. Przejrzysty i łatwy w użytkowaniu ekran operacyjny wykorzystuje ikony, co umożliwia bezproblemowe zarządzenia różnymi funkcjami, wliczając ustawienia programów przestrzennych lub jakości dźwięku, a wszystko podczas przeglądania ekranu smartfonu lub tabletu.

Menu główne
Wyświetla zrozumiałe ikony. Natychmiast możesz sprawdzić ustawienia YAS-103.

Tryb przestrzenny
Skorzystaj z aplikacji, aby wybrać jeden z pięciu trybów przestrzennych: Film, Sport, Gry, Muzyka, Program TV (zdalne sterowanie umożliwia tylko wybór stereo/ przestrzenny).

Bluetooth Bezprzewodowe strumieniowanie muzyki z twojego smartfonu lub tabletu
Ciesz się bezprzewodowym dźwiękiem muzyki lub filmów z twojego smartfonu lub tabletu. Podczas przeglądania ekranu, można łatwo wybrać, aktywować i dezaktywować funkcje w chwili, gdy czerpiesz radość z dźwięku wspieranego przez moc YAS-103. Autorska technologia Yamahy, Music Enhancer, pozwala cieszyć się taką głębią i świeżością muzyki, jaką miała przed kompresją. Urządzenie wyposażone jest w tryb czuwania Bluetooth, dlatego aktywując włączenie/wyłączenie Bluetooth poprzez terminal, zyskujesz wygodę automatycznego włączania i wyłączania YAS-103.

TV Remote Repeater do transmisji sygnału
Nawet wtedy, gdy YAS-103 blokuje przesyłanie sygnału z pilota zdalnego sterowania do telewizora, TV Remote Repeater znajdujący się z tyłu urządzenia przekazuje go do odbiornika TV, pozwalając mu dotrzeć bez żadnych zakłóceń.

Funkcja uczenia się umożliwia obsługę za pomocą zdalnego sterowania od telewizora
YAS-103 może "nauczyć się" funkcji sterujących zdalnego sterowania od telewizora, dzięki czemu pilotem można włączyć/wyłączyć YAS-103 oraz regulować poziom głośności.

Funkcja Clear Voice czyni dialogi i narracje bardziej wyrazistymi
Funkcja Clear Voice podnosi poziom dialogów i narracji bez negatywnego wpływu na jakość dźwięku. Filmy i programy TV, komentarze sportowe i wiadomości telewizyjne są słyszane wyraźniej.

UniVolume utrzymuje ten sam poziom głośności
Ta bardzo przydatna funkcja, możliwa dzięki technologii Yamahy, zapewnia stały poziom głośności pomiędzy różnymi kanałami, programami, reklamami i źródłami wejściowymi. Można ją aktywować lub dezaktywować.

Cechy charakterystyczne YAS 103

- Zintegrowany system wyposażony w zestaw dwóch przednich głośników i dwa wbudowane subwoofery
- Advanced Bass Extension Processing (tylko w trybie przestrzennym) zapewnia bogactwo niskich tonów
- Obudowa o dużej pojemności wnętrza zapewnia wysoką jakość reprodukcji dźwięku z telewizora
- Dwa subwoofery zapewniają mocne niske tony
- Air Surround Xtreme zapewnia 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny
- Bluetooth - bezprzewodowe przesyłanie muzyki ze smartfonu/tabletu
- Aplikacja Home Theater Controller zapewnia łatwą obsługę
- Clear Voice i UniVolume
- Smukła konstrukcja w jednej obudowie o niskim profilu ułatwia ustawienie przed telewizorem
- Wbudowany IR Flasher do przesyłania sygnału z pilota zdalnego sterowania do telewizora
- Stylowe wzornictwo łączy w sobie piękno i łatwość użytkowania

Dane techniczne

Moc Wyjściowa (Front L/R) 30 W + 30 W (6 ohms, 1 kHz, 10 % THD) (Subwoofer) 60 W (3 ohms, 100 Hz, 10 % THD)
Pobór mocy 22 W
Pobór mocy w stanie czuwania0,5 W
Głośnik niskotonowy2 x 6,5 cm pełnozakresowy stożek
Subwoofer2 x 7,5 cm stożek
Wymiary (szer x wys x głęb)890 X 109 X 121 mm (ze statywami . uchwytami); 890 X 91 X 115 mm (bez statywów / uchwytów)
Waga 4.0 kg
Wejścia2 optyczne, 1 koksjalne, 1 analogowe
Funkcje / formaty audioUniVolume, Dolby Digital, Dolby Pro Logic II, DTS, AIR SURROUND XTREME, Kup YAS-103 na www.yamaha-audio.pl
Format bluetooth bezprzewodowa transmisja muzyki Ver. 2.1 + EDR / A2DP
Dodatkowe funkcje TV Remote Repeater, Learnig Function, App Control

Dodatkowe informacje:

instrukcja obsługi produktu (pdf - wersja angielska 6,6 Mb) Pobierz plik pdf

UWAGA !. W polu opisowym formularza zamówienia umieść wybrany kolor zestawu !

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 36

Powieksz do pelnego rozmiaru yamaha, jamaha, jamacha, iamaha, iamacha, iamaszka, jamaszka, system surround, YAS-103, YAS103, YAS 103

[ System dźwięku przestrzennego Yamaha YAS-103 czarny ]