znajdz produkt
Komentarze i oceny [19]  
MUSICCAST MULTIROOMKOMPONENTY KINA DOMOWEGOKOMPONENTY STEREOKOLUMNY GŁOŚNIKOWESYSTEMY SURROUND & STEREOSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI, AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startMusicCastKOMPONENTYKOMPONENTYKOLUMNYSYSTEMYSYSTEMYSŁUCHAWKI,PRODUKTYkontakt
START                  KONTAKT
 
 
 
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2

Muzyka, która odmieni Twój dzień – Yamaha ISX-800

Odpocznij po intensywnym dniu przy stylowym systemie audio. Jest rozrywkowy. Energetyzujący. Relaksujący na wieczór, dodający wigoru o poranku. Wyszukany, stylowy i nieprzeciętny dźwięk sprawi, że ISX-800 stanie się nieodłącznym elementem w Twoim mieszkaniu.

Muzyczny wystrój wnętrza

Znakomite proporcje i smukła podstawka sprawiają, że Restio wygląda niczym dzieło sztuki. Stworzony dzięki innowacyjnemu podejściu do koncepcji sprzętu audio, jest atrakcyjną częścią wystroju wnętrza. Wyjątkowy, bardzo oryginalny kształt oraz nowoczesny styl całego urządzenia, czynią muzykę nieodłącznym elementem wystroju pomieszczenia, a dzięki pochyłym ściankom tworzy wrażenie jeszcze bardziej smukłego i eleganckiego panelu. Płaszczyzna przedniej ścianki wykonana jest ze specjalnie ukształtowanego metalu, co sprawia, że Restio wygląda niezwykle atrakcyjnie. Wnieś dodatkowe piękno do wnętrza salonu za sprawą tego nowego pomysłu na system audio, który idealnie wpasuje się w styl Twojego życia.


Nowoczesny projekt zapewnia uniwersalność ustawienia

Smukła, stylowa konstrukcja oraz specjalnie ukształtowana podstawka, pozwalają na ustawienie ISX-800 zarówno na środku pomieszczenia, jak też bezpośrednio pod ścianą. Co więcej, niezwykle płaski profil obudowy (tylko 9 cm) oraz odłączana podstawka sprawiają, że Restio można z łatwością zawiesić na ścianie (wymaga opcjonalnego uchwytu AT-800). Piękna, nowoczesna forma, oraz duża swoboda w usytuowaniu ISX-800 w pomieszczeniu, gwarantują, że system ten z łatwością dopasuje się do każdego wnętrza stanowiąc bardzo atrakcyjny element wyposażenia.

Dźwięk, który pozwoli lepiej docenić muzykę

Wykorzystując wbudowany system czterech dwudrożnych głośników zoptymalizowanych pod kątem muzyki HiFi, Restio zapewnia dźwięk jakości premium. Dostarczając „duży”, silny i dobrze kontrolowany bas oraz precyzyjne wysokie i średnie tony, zapewnia doskonałą reprodukcję dźwięku zarówno tak samo w przypadku szybkich i mocnych szarpnięć gitary basowej, jak też przy delikatnym, bogatym w szczegóły wokalu. Restio wyposażony jest także w zaawansowany korektor brzmienia, dzięki któremu możesz dodatkowo dostosować brzmienie do indywidualnych preferencji.

Muzyka zewsząd…

Dzięki zintegrowanej stacji dokującej, do Restio możesz bezpośrednio podłączyć swojego iPoda lub iPhona. Dodatkowo, wbudowany odtwarzacz CD, radio FM, port USB oraz uniwerslane gniazdo AUX, pozwalają na korzystanie z imponującej liczby źródeł bez dołączania jakichkolwiek urządzeń współpracyjących.

Artystyczny Zegar

Stylowo wkomponowany wyświetlacz pozwala na prezentowanie cyfrowego zegara na dwa sposoby: standardowy sposób wyświetlania za pomocą tradycyjnego układu cyfr lub unikalny, łączący cyfry i symbole w niezwykły wzór. Funkcja automatycznego przygaszenia pozwala na dostosowanie jasności wyświetlacza do panującego w danym pomieszczeniu rodzaju oświetlenia. Restio wyposażony jest ponadto w funkcję inteligentnego alarmu , który łagodnie obudzi Cię o poranku, odtwarzając ulubioną muzykę, a następnie, w miarę potrzeby, przechodzie do bardziej tradycyjnych form budzika.

Dane techniczne

Wsparcie dla iPhone iPhone, iPhone 3G, iPhone3GS, iPhone4
Wsparcie dla iPod iPod classic, iPod nano ( 2G - 6G ), iPod touch
CDAudio CD, MP3, WMA
Tuner FM/AMFM Kup ISX-800 na www.yamaha-audio.pl
Pamięć Preset5 x DAB, 5 x FM
Funkcja AlarmuAlarm, Snooze, Sleep
Wymiary (Sz x Dł x Gł)410 x 997 x 295 mm Kup ISX-800 na www.yamaha-audio.pl
USB MP3, WMA
Tuner DABDAB, DAB+
Wejścia3.5mm mini Jack Kup ISX-800 na www.yamaha-audio.pl
System głośników Podwójny 3cm tweeter, podwójny 10cm woofer
Waga 12 kg

Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 36

Powieksz do pelnego rozmiaru yamaha, jamaha, jamacha, iamaha, iamacha, iamaszka, jamaszka, system surround, ISX-800, ISX800, ISX 800

[ System surround Yamaha ISX-800 ]