znajdz produkt
Komentarze i oceny [19]  
MUSICCAST MULTIROOMKOMPONENTY KINA DOMOWEGOKOMPONENTY STEREOKOLUMNY GŁOŚNIKOWESYSTEMY SURROUND & STEREOSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI, AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEMusicCastKOMPONENTYKOMPONENTYKOLUMNYSYSTEMYSYSTEMYSŁUCHAWKI,PRODUKTYkontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE                 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SŁUCHAWKI, AKCESORIA

Powiększ zdjęcie nr 2

Technologia produkcji nowoczesnej muzyki zrobiła ogromny skok w ciągu ostatnich ponad 10 lat. Rozdzielczość lepsza niż w CD, pozbawione szumu nagrania i w pełni cyfrowa obróbka stały się normalnością. Teraz za sprawą HPH-MT120 Yamaha stworzyła słuchawki, które doskonale sprawdzają się w tych wymagających otoczeniach. Projektanci zastosowali zaawansowaną technologię i drobiazgowo dostroili, żeby dostarczyć najczystszy i najdokładniejszy dźwięk, który dopełni najistotniejsze ogniwo w łańcuchu nagraniowym – brzmienie, które dociera do Twoich uszu.

Dźwięk wysokiej rozdzielczości dla nowoczesnych nagrań
Każdy element tych wysokiej jakości słuchawek został zaprojektowany po to, by odpowiadał wymaganiom stawianym przez nowoczesne nagrania. Słuchawki zapewniają wierną, dokładną reprodukcję w pełni cyfrowego dźwięku wysokiej rozdzielczości przy jednoczesnym ograniczeniu szumu. W konstrukcji przetworników zastosowano cewki wykonane z CCAW (przewód miedziany platerowany aluminium). To połączenie aluminiowego okablowania z warstwą miedzi zapewnia wyjątkowo dobrą przewodność i niewielką wagę, odtwarzając dźwięk wysokiej rozdzielczości z maksymalną czystością w skali całego zakresu pasma przenoszenia.

Po prostu piękne, elegancko funkcjonalne
HPH-MT120 to model łączący prostotę oraz elegancję i zapewniający czystość projektu, w którym nic nie jest tracone, a także wyjątkową funkcjonalność, w której wszystkie elementy łączą się tak, by dostarczyć wierność, wysokiej jakości śledzenie wymagających źródeł dźwięku. Obudowa ma zaokrąglony prostokątny kształt, który jest wystarczająco duży żeby całkowicie zakryć uszy i jednocześnie łatwa do przenoszenia i zapewnienia prawidłowego dopasowania. Wygląd dopełnia wytrzymała konstrukcja i nowoczesny design – idealne dopasowanie do środowiska dzisiejszych nagrań.

Odpowiednie do długich odsłuchów bez zmęczenia, komfortowe dopasowanie na długie sesje
Wytrzymałe ramiona obracane w trzech kierunkach pozwalają dopasować pochylenie w zależności od kąta obrotu. Idąc dalej pod względem starannego dopasowania konstruktorzy wymusili na ramionach boczne ciśnienie, co pozwala pewnie i komfortowo dopasować do kształtu Twojej głowy. Ponadto obudowa może dowolnie obracać się pozwalając odwrócić jedną muszlę i w razie potrzeby słuchać wyłącznie jednym uchem.

Dane Techniczne:

  • Typ: dynamiczne, wokółuszne

  • Konstrukcja: zamknięta

  • Przeznaczenie: domowe

  • Impedancja: 65 Ω

  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 22.000 Hz

  • Długość przewodu: 3,0 m

  • Wtyk: Mini Jack (3.5mm) / Jack (6.3mm)

  • Waga: 0,32 kgDodatkowe informacje:

Warunki gwarancji Yamaha (pdf) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru jamacha jamaha iamaha iamacha 

HPH-MT 120, HPHMT 120, HPH MT 120, 
HPH-MT120, HPHMT120, HPH MT120, 
HPH-MT-120, HPHMT-120, HPH MT-120, 

słuchawki przenośne, słuchawki wokółuszne, słuchawki nagłowne, słuchawki zamknięte, słuchawki z pałąkiem

[ Słuchawki nagłowne Yamaha HPH-MT120 + Wavelab LE ]