znajdz produkt
Komentarze i oceny [19]  
MUSICCAST MULTIROOMKOMPONENTY KINA DOMOWEGOKOMPONENTY STEREOKOLUMNY GŁOŚNIKOWESYSTEMY SURROUND & STEREOSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI, AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEMusicCastKOMPONENTYKOMPONENTYKOLUMNYSYSTEMYSYSTEMYSŁUCHAWKI,PRODUKTYkontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE                 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SŁUCHAWKI, AKCESORIA

Powiększ zdjęcie nr 2
[ Yamaha HPH-M82 złote ]
Powiększ zdjęcie nr 3
[ Yamaha HPH-M82 czerwone ]
Powiększ zdjęcie nr 4
[ Yamaha HPH-M82 białe ]
Powiększ zdjęcie nr 5
[ Yamaha HPH-M82 czarne ]
Powiększ zdjęcie nr 6
[ Yamaha HPH-M82 br±zowe ]
Powiększ zdjęcie nr 7
Powiększ zdjęcie nr 8
Powiększ zdjęcie nr 9
Powiększ zdjęcie nr 10

Muzyka jeszcze nigdy nie była tak modna
Wspaniała jakość dźwięku jest bardzo ważna, ale to nie wszystko. Przedmioty, które nosisz, powinny wyglądać atrakcyjnie i zapewniać poczucie komfortu. To właśnie dlatego nowe słuchawki Yamaha HPH-M82 pod każdym względem prezentują się tak dobrze, jak brzmią. Gdziekolwiek idziesz, weź muzykę ze sobą - stylowo.

Poczucie jakości, eleganckie wzornictwo
Słuchawki HPH-M82 przekonują pięknym wzornictwem, jednoczącym unikatowe obudowy w kształcie diamentu i elegancko skręcone połączenie z pałąkiem nagłownym. Wybierz jeden z sześciu kolorów, w tym również niebieski i czerwony, które nawiązują do wykończenia konstrukcji Yamaha Motor. Dodatkiem do wyrafinowanego wzornictwa są dopasowane kolorystycznie przewody i zdalne sterowanie, nadające słuchawkom poczucie elegancji i jakości.

Idealne dopasowanie
W ślad za projektem osłon, także poduszki zostały ukształtowane na wzór diamentu. Gwarantują one idealne dopasowanie do uszu, podczas gdy zastosowanie pianki pokrytej włóknem nylonowym zapewnia wysoki poziom komfortu. Naturalnie, pasek nagłowny jest w pełni regulowany.

Twoja ulubiona muzyka - prezentowana w taki sposób, na jaki zasługuje
Wysoką jakość dźwięku zapewniają nowo opracowane 40-mm przetworniki, które wykorzystują unikatową, niezwykle sztywną membranę Yamaha Tangential Edge. Kształt osłon ogranicza wydostawanie się dźwięku i zapewnia wygodne dopasowanie się słuchawek do uszu. Za sprawą wysokiej jakości komponentów i precyzyjnego strojenia HPH-M82 są niezwykle muzykalne i brzmią naturalnie w szerokim zakresie pasma częstotliwości, dzięki czemu idealnie sprawdzają się przy dowolnym gatunku muzyki.

Zdalne sterowanie/mikrofon kompatybilne z iPhonem/iPodem/iPadem
Przewód o długości 1,2 m wyposażony jest w zdalne sterowanie i mikrofon, które są kompatybilne z iPhonem/iPodem/iPadem. Dzięki nim można wybierać ścieżki, regulować głośność, a także korzystać z komunikacji głosowej.

Wygoda i łatwość obsługi zdalnego sterowania/mikrofonu oznacza, że możesz schować odtwarzacz do kieszeni lub do torby. Wysoka jakość dostrzegalna jest w każdym miejscu i sięga aż do pozłacanych wtyków.

Dane Techniczne:

  • Typ: dynamiczne, nauszne

  • Konstrukcja: zamknięta

  • Przeznaczenie: uniwersalne

  • Impedancja: 46 Ω

  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20.000 Hz

  • Długość przewodu: 1,2 m

  • Wtyk: Mini Jack (3.5mm) / Jack (6.3mm)

  • Sterowanie + mikrofon: iOS

  • Waga: 0,15 kgDodatkowe informacje:

Warunki gwarancji Yamaha (pdf) Pobierz plik pdf

UWAGA !. W polu opisowym formularza zamówienia umieść wybrany kolor słuchawek !.

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru jamacha jamaha iamaha iamacha 

HPHM 82, HPH-M 82, HPH M 82
HPHM82, HPH-M82, HPH M82
HPHM-82, HPH-M-82, HPH M-82

słuchawki przenośne, słuchawki nauszne, słuchawki nagłowne, słuchawki zamknięte, słuchawki z pałąkiem, słuchawki ios, słuchawki iphone, słuchawki apple, słuchawki multimedialne, słuchawki do telefonu, słuchawki do smartfona, słuchawki smartfon, słuchawki, słuchawki do smartfonów ios, słuchawki do iphone, słuchawki do apple, słuchawki

[ Słuchawki nagłowne Yamaha HPH-M82 niebieskie ]