znajdz produkt
Komentarze i oceny [19]  
MUSICCAST MULTIROOMKOMPONENTY KINA DOMOWEGOKOMPONENTY STEREOKOLUMNY GŁOŚNIKOWESYSTEMY SURROUND & STEREOSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI, AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEMusicCastKOMPONENTYKOMPONENTYKOLUMNYSYSTEMYSYSTEMYSŁUCHAWKI,PRODUKTYkontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE                 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SŁUCHAWKI, AKCESORIA

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zapytaj o dostepnosc produktu

Najnowszy model słuchawek Yamahy łączy w sobie mistrzowskie wykonanie, wyjątkowej jakości dźwięk i rewelacyjny komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnego odsłuchu. Projekt otwartych słuchawek HPH-200 stworzony został by oddać naturalne brzmienie dźwięku i możliwość długiego użytkowania bez zmęczenia słuchu.
Opis ze strony www.yamaha-audio.pl
HPH-200 to słuchawki typu otwartego z metalową siatką obudowy zapewniając tym samym optymalną wydajność głośników i odpowiednie rozproszenie części dźwięku w celu wyeliminowania zmęczenia słuchu nawet podczas wielogodzinnego używania. Dodatkowo dzięki temu, że nie izolują słuchacza od dźwięku pochodzącego z otoczenia słuchawki te będą idealnym rozwiązaniem do gry na instrumentach podczas zespołowych sesji.
Opis ze strony www.yamaha-audio.pl
Duży głośnik reprodukuje wspaniałe, mocne basowe brzmienie. Wykorzystuje on do swojego działania mocny magnes. Dostarcza w szerokim zakresie głęboki bas, dzięki czemu brzmienie wokalu i instrumentów muzycznych jest bardzo żywe i pełne energii.
Opis ze strony www.yamaha-audio.pl
Nakładki zapewniają najwyższy komfort i optymalną jakość dźwięku. Miękkie, przypominające welur nakładki są bardzo miłe w dotyku i zapewniają maksymalny komfort. Ponieważ mają one wpływ na jakość dźwięku, materiał i kształt nakładek został z najwyższą dbałością i starannością dobrany aby zapewnić jednocześnie rewelacyjny komfort użytkowania słuchawek i świetną jakość dźwięku.
Opis ze strony www.yamaha-audio.pl
Pałąk i przeguby słuchawek HPH-200 pozwalają na szeroką regulację i wygodne dopasowanie dla swoich potrzeb oraz komfortowego używania i przenoszenia. System regulacji słuchawek pozwala nie tylko doskonale dopasować je do kształtu głowy ale dzięki możliwości złożenia ich na płasko z łatwością można je przechowywać i przenosić.
Opis ze strony www.yamaha-audio.pl
Idealnej długości kabel 1.2m (47-1/4”) doskonale połączy słuchawki ze źródłem dźwięku. Dzięki swojej elastyczności nie skręci się i łatwo się rozwija. Wtyk słuchawek i wtyki akcesoriów są pozłacane by dźwięk był idealnej jakości.
Opis ze strony www.yamaha-audio.pl
Jako lider wśród producentów muzycznych instrumentów Yamaha łączy swoje bogate doświadczenie z nastawieniem na najlepszą jakość dźwięku. W celu stworzenia idealnych słuchawek Yamaha wykorzystała całą swoją wiedzę w dziedzinie muzyki. Zwracając szczególną uwagę tak samo na konstrukcję jednostki głośnika, jak i na jego obudowę Yamaha zaprojektowała całość modelu HPH-200 tak, by dostarczyć niesamowicie bogaty w detale i precyzyjnie odwzorowany dźwięk.
Opis ze strony www.yamaha-audio.pl
Cechy charakterystyczne słuchawek Yamaha HPH-200
- jakość dźwięku spełniająca najwyższe standardy firmy Yamaha
- otwarta konstrukcja zapewnia naturalny dźwięk oraz możliwość długiego słuchania bez zmęczenia
- duże przetworniki o średnicy 40 mm zapewniają mocny bas
- nauszniki zapewniają najwyższą wygodę użytkowania oraz optymalną jakość dźwięku
- obrotowe kapsuły oraz regulowany pałąk zapewniają możliwość wygodnego dopasowania do profilu głowy
- przewód o długości 1,2 m idealnie współpracuje z przenośnymi odtwarzaczami audio oraz elektronicznymi instrumentami muzycznymi Kup HPH-200 na yamaha-audio.pl

Dane techniczne słuchawek HPH-200
- Konstrukcja nauszna, otwarta
- Przetworniki dynamiczne o średnicy 40 mm
- Impedancja: 48 Ohm
- Dynamika SPL (+/- 3 dB): 98,5 dB
- Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
- Waga (bez przewodu): 180 g
- Przewód 1,2 m + przedłużacz 2 m
- Wtyk jack pozłacany 3,5 mm z przejściówką 6,3 mmKup HPH-200 na yamaha-audio.pl

Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru amaha, iamacha, jamacha jamaha yamacha yamaha HPH-200, HPH 200, HPH200
słuchawki hi-fi, słuchawki hifi, słuchawki domowe, słuchawki przenośne,  słuchawki do odtwarzacza MP3, słuchawki MP3, słuchawki do MP3, słuchawki do iPod, słuchawki do iPad, słuchawki do iPhone, słuchawki z pałąkiem, słuchawki nagłowne, słuchawki nauszne, słuchawki otwarte

[ Słuchawki nagłowne Yamaha HPH-200 ]