znajdz produkt
Komentarze i oceny [19]  
MUSICCAST MULTIROOMKOMPONENTY KINA DOMOWEGOKOMPONENTY STEREOKOLUMNY GŁOŚNIKOWESYSTEMY SURROUND & STEREOSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI, AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEMusicCastKOMPONENTYKOMPONENTYKOLUMNYSYSTEMYSYSTEMYSŁUCHAWKI,PRODUKTYkontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE                 KONTAKT
 
 
 
 

CENNIK SŁUCHAWKI, AKCESORIA

Powiększ zdjęcie nr 2

Yamaha EPH-WS01 to sportowe słuchawki douszne współpracujące z modułem Bluetooth. Dzięki obsłudze technologii bezprzewodowej użytkownik może m.in. strumieniować muzykę ze smartfonu lub telefonu. Wysoką jakość dźwięku zapewniają 8-mm przetworniki z neodymowymi magnesami. Wyróżnikiem modelu EPH-WS01 jest specjalna warstwa, którą pokryte zostały słuchawki. Chroni ona przed przedostawaniem się wody i potu do wnętrza słuchawek, dzięki czemu można z nich korzystać nawet podczas niesprzyjającej aury i w trakcie intensywnych treningów.

Wkładka douszna zapewniająca doskonały komfort podczas treningu
Sportowy model Yamaha EPH-WS01 wykorzystuje wkładki douszne, które pomagają utrzymać słuchawki bezpiecznie na miejscu podczas biegu lub w trakcie treningu. Nawet w przypadku długotrwałego użytkowania słuchawki przekonują niewielką wagą i komfortem, dzięki czemu cały czas możesz pozostać skoncentrowany i aktywny.

Odporne na pot i wodę
Słuchawki pokryte są specjalną warstwą, do której nie przywiera płyn. Dzięki temu pot i woda nie przedostają się do wnętrza i nie niszczą słuchawek, dzięki czemu śmiało możesz słuchać muzyki podczas uprawiania sportu.

Specjalnie zaprojektowane 8-mm przetworniki i membrany ze wzdłużnym usztywnieniem
EPH-WS01 wykorzystuje nowo opracowany 8-mm przetwornik, który wyposażono w mocny magnes neodymowy i usztywnienie wzdłużne membrany, co pozwala zapewnić optymalny ruch membrany niezależnie od poziomu głośności podczas odtwarzania. Wszystkie te elementy zostały starannie opracowane, aby zapewnić doskonałą jakość dźwięku.

Żywe kolory dopasowane do sportowego stylu
Model Yamaha EPH-WS01 wykończony jest w takich samych wyrazistych kolorach, jakie można znaleźć w sportowych ubraniach. Słuchawki wyróżniają się prostym wzornictwem, ozdobionym jedynie charakterystycznym logo Yamahy z kamertonami, które zostało umieszczone na płaskiej części obudowy, czyniąc ze słuchawek produkt, z którego będziesz chciał korzystać i który będziesz cenił przez wiele przyszłych lat.

Bluetooth - wysoka jakość odtwarzanego dźwięku i wygodne telefonowanie
Funkcjonalność Bluetooth w modelu EPH-WS01 pozwala bezprzewodowo odtwarzać muzykę po sparowaniu ze smartfonem lub telefonem obsługującym Bluetooth. Dzięki kompatybilności z formatem aptX użytkownik może cieszyć się wyższą jakością dźwięku. Podstawowe funkcje, takie jak start i zatrzymywanie odtwarzania, a także odbieranie połączeń telefonicznych można obsługiwać bezprzewodowo. Ponadto funkcja "multi-pairing" umożliwia zarejestrowanie do ośmiu urządzeń i równoległe wielopunktowe połączenie z dwoma urządzeniami, co gwarantuje wygodę korzystania z różnych urządzeń źródłowych, zarówno w domu, jak i poza nim.

Dane Techniczne:

  • Typ: dokanałowe

  • Konstrukcja: zamknięta

  • Przeznaczenie: uniwersalne

  • Impedancja: 16 Ω

  • Pasmo przenoszenia (Hz): 20 Hz – 40 kHz

  • Długość przewodu: 0,6 m odłączany

  • Wtyk: Mini Jack (3.5mm)

Dodatkowe informacje:

Warunki gwarancji Yamaha (pdf) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru jamacha jamaha iamaha iamacha 

EPH-WS 01, EPHWS 01, EPH WS 01, 
EPH-WS01, EPHWS01, EPH WS01, 
EPH-WS-01, EPHWS-01, EPH WS-01, 

słuchawki przenośne, słuchawki mp3, słuchawki do odtwarzacza mp3, słuchawki przenośne,  słuchawki zamknięte, słuchawki dokanałowe, słuchawki android,

[ Słuchawki dokanałowe Yamaha EPH-WS01 ]