znajdz produkt
Komentarze i oceny [19]  
MUSICCAST MULTIROOMKOMPONENTY KINA DOMOWEGOKOMPONENTY STEREOKOLUMNY GŁOŚNIKOWESYSTEMY SURROUND & STEREOSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI, AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEMusicCastKOMPONENTYKOMPONENTYKOLUMNYSYSTEMYSYSTEMYSŁUCHAWKI,PRODUKTYkontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE                 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SŁUCHAWKI, AKCESORIA

Powiększ zdjęcie nr 2

Yamaha EPH-R32 to słuchawki douszne wyróżniające się atrakcyjnym wzornictwem, który podkreśla wysoką jakość dźwięku. Naturalne brzmienie dostarczają nowo opracowane 8-mm przetworniki oraz specjalny kanał dostrajania dźwięku. Wygodę użytkowania zapewniają komfortowe douszne wkładki silikonowe oraz przewód z wbudowanym zdalnym sterowaniem umożliwiającym obsługę urządzeń z iOS lub Androidem. Kabel chroniony jest przez specjalną prążkowaną izolację, która ogranicza możliwość splątania się przewodu, a także redukuje szum tarcia, zwiększając w ten sposób jakość dźwięku.

Specjalnie zaprojektowane 8-mm przetworniki i konstrukcja ukierunkowana na jakość dźwięku odtwarzają całe bogactwo zakresu nisko-średniotonowego
Yamaha zaprojektowała obudowę serii EPH-32 tak, aby przetwornik i kanał dźwiękowy rozlokowane były liniowo, gwarantując tym samym, że dźwięk z przetwornika kierowany będzie wprost do bębenka usznego. Materiały o różnej twardości - ABS w przedniej części obudowy i ABS z poliwęglanem w tylnej sekcji - zostały wykorzystane w celu zredukowania niepożądanych drgań, które ograniczają przejrzystość dźwięku. Membrana 8-mm przetworników wykorzystuje precyzyjnie wykonane nacięcia, a specjalnie opracowany kanał dostrajania dźwięku kontroluje skoki w zakresie wysokotonowym. Poza swoim kompaktowym rozmiarem słuchawki z serii EPH-32 oddają całe bogactwo zakresu nisko-średniotonowego, czyniąc brzmienie wokali niezwykle ciepłym.

Ząbkowane wkładki douszne z doskonałym dopasowaniem i wysoką jakością dźwięku
Wkładki douszne wykonane są z dwóch rodzajów materiałów silikonowych - jednego twardego i jednego miękkiego. Sekcja, przez którą przepływa dźwięk, wykorzystuje twardy silikon, łączący poprzez ząbkowanie elastyczność i wytrzymałość. Całość zachowuje swój kształt nawet po włożeniu do ucha i perfekcyjnym dopasowaniu do kanału dousznego. Ponadto, aby zapewnić komfortowy odsłuch, wkładka douszna chroni także przed pogorszeniem jakości brzmienia wynikającego z „wypływania” dźwięku.

Obustronne podparcie ucha: wybierz styl, który najbardziej ci odpowiada
Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary słuchawki z serii EPH-32 zapewniają wygodę użytkowania. Ponadto specjalny system obustronnego podparcia ucha pozwala nosić słuchawki na dwa różne sposoby - zarówno z przewodem poprowadzonym ponad uchem, co gwarantuje większą pewność zachowania stałej pozycji lub w tradycyjny sposób. Obustronne podparcie ucha wykonane jest z elastycznego materiału elastomerowego, zapewniającego wygodne dopasowanie do kanału dousznego, umożliwiając słuchanie muzyki w komfortowy i bezproblemowy sposób.

Prążkowany przewód mniej podatny na skręcanie
Osłonę przewodu wykonano z prążkowanego materiału redukującego tarcie. Nie tylko ogranicza to możliwość splątania się kabla, lecz także pomaga zapewnić wysoką jakość dźwięku poprzez zminimalizowanie szumu tarcia w przewodzie. Prążkowany kabel ułatwia także wyjmowanie słuchawek i zdalnego sterowania podczas słuchania lub noszenia.

Zmysłowo proste wzornictwo i wysokiej jakości kolorowe wykończenie
Wyróżnikiem serii EPH-32 jest proste wzornictwo, ozdobione jedynie charakterystycznym logo Yamahy z kamertonami, umieszczonym na płaskiej części obudowy. Każdy model wykończony jest elegancką i udoskonaloną błyszczącą powłoką, czyniąc ze słuchawek produkt, z którego będziesz chciał korzystać i który będziesz cenił przez wiele przyszłych lat. Wybierz jeden z trzech pięknych kolorów.

Zdalne sterowanie umożliwiające sterowanie funkcjami i odbieranie połączeń w urządzeniach z iOS lub Androidem
Model EPH-R32 wyposażony jest w zdalne sterowanie, które pozwala odbierać połączenia w podłączonych urządzeniach z iOS lub Androidem. Ponadto za pomocą jednego przycisku można rozpoczynać lub kończyć odtwarzanie, a korzystając z analogowego kontrolera także precyzyjnie regulować poziom głośności.

Dane Techniczne:

  • Typ: dokanałowe

  • Przeznaczenie: uniwersalne

  • Pasmo przenoszenia (Hz): 20 Hz – 40 kHz

  • Długość przewodu: 1,2 m

  • Wtyk: Mini Jack (3.5mm)

  • Sterowanie + mikrofon: Android / Windows

Dodatkowe informacje:

Warunki gwarancji Yamaha (pdf) Pobierz plik pdf

UWAGA !. W polu opisowym formularza zamówienia umieść wybrany kolor słuchawek !.

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru jamacha jamaha iamaha iamacha 

EPH R 32, EPH R-32, EPH R32
EPHR 32, EPHR-32, EPHR32
EPH-R 32, EPH-R-32, EPH-R32

słuchawki przenośne, słuchawki multimedialne, słuchawki do telefonu, słuchawki do smartfona, słuchawki zamknięte, słuchawki dokanałowe, słuchawki android, słuchawki do telefonów android, słuchawki do urządzeń android, słuchawki windows, słuchawki do telefonów windows, słuchawki do urządzeń windows, słuchawki z pilotem, słuchawki z mikrofonem, słuchawki multimedialne, słuchawki do smartfona

[ Słuchawki dokanałowe Yamaha EPH-R32 ]