znajdz produkt
Komentarze i oceny [19]  
MUSICCAST MULTIROOMKOMPONENTY KINA DOMOWEGOKOMPONENTY STEREOKOLUMNY GŁOŚNIKOWESYSTEMY SURROUND & STEREOSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI, AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEMusicCastKOMPONENTYKOMPONENTYKOLUMNYSYSTEMYSYSTEMYSŁUCHAWKI,PRODUKTYkontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE                 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SŁUCHAWKI, AKCESORIA

Powiększ zdjęcie nr 2

Opracowując douszne słuchawki EPH-R22 projektanci Yamahy postawili na eleganckie wzornictwo, komfortowe dopasowanie do uszu i funkcjonalność, a przede wszystkim na wysoką jakość dźwięku. Naturalne brzmienie zapewniają nowo opracowane 8-mm przetworniki, które gwarantują mocny bas i wyjątkowe wrażenia akustyczne. Specjalne silikonowe wkładki zwiększają komfort użytkowania, a wygodę współpracy z mobilnymi źródłami dźwięku zapewnia przewód z wbudowanym pilotem zdalnego sterowania, współpracujący z urządzeniami z iOS bądź z Androidem.

Nowo opracowany 8-mm przetwornik i obudowa zaprojektowane tak, aby gwarantować wysokiej jakości dźwięk oraz potęgę i moc niskich tonów
Seria EPH-22 wykorzystuje nowo opracowany 8-mm przetwornik, który wyposażono w mocny magnes neodymowy i membraną z precyzyjnymi nacięciami. Dzięki temu, mimo swoich kompaktowych rozmiarów, słuchawki potrafią dostarczyć pełny dźwięk basu przy każdym poziomie głośności. Obudowa, która opiera się na tej samej podstawowej strukturze i wykorzystuje te same materiały co high-endowe modele EPH, zaprojektowana została pod kątem zachowania pełnej wierności dźwięku. Tak, jak można oczekiwać od producenta instrumentów muzycznych, takiego jak Yamaha, słuchawki z serii EPH-22 gwarantują maksymalną przyjemność słuchania muzyki.

Ząbkowane wkładki douszne z doskonałym dopasowaniem i wysoką jakością dźwięku
Wkładki douszne wykonane są z dwóch rodzajów materiałów silikonowych - jednej twardej i jednej miękkiej. Sekcja, przez którą przepływa dźwięk, wykorzystuje twardy silikon, łączący poprzez ząbkowanie elastyczność i wytrzymałość. Całość zachowuje swój kształt nawet po włożeniu do ucha i perfekcyjnym dopasowaniu do kanału dousznego. Ponadto, aby zapewnić komfortowy odsłuch, wkładka douszna chroni także przed pogorszeniem jakości brzmienia wynikającego z „wypływania” dźwięku.

Zmysłowo proste wzornictwo i wysokiej jakości kolorowe wykończenie
Wyróżnikiem serii EPH-22 jest proste wzornictwo, ozdobione jedynie charakterystycznym logo Yamahy z kamertonami, umieszczonym na płaskiej części obudowy. Każdy model wykończony jest elegancką i udoskonaloną błyszczącą powłoką, czyniąc ze słuchawek produkt, z którego będziesz chciał korzystać i który będziesz cenił przez wiele przyszłych lat. Wybierz jeden z trzech pięknych kolorów.

Obustronne podparcie ucha: wybierz styl, który najbardziej ci odpowiada Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary, słuchawki z serii EPH-22 zapewniają wygodę użytkowania. Ponadto specjalny system obustronnego podparcia ucha pozwala nosić słuchawki na dwa różne sposoby - zarówno z przewodem poprowadzonym ponad uchem, co gwarantuje większą pewność zachowania stałej pozycji lub w tradycyjny sposób. Obustronne podparcie ucha wykonane jest z elastycznego materiału elastomerowego, zapewniającego wygodne dopasowanie do kanału dousznego, umożliwiając słuchanie muzyki w komfortowy i bezproblemowy sposób.

Zdalne sterowanie umożliwiające sterowanie funkcjami i odbieranie połączeń w urządzeniach z iOS lub Androidem

Model EPH-R22 wyposażony jest w zdalne sterowanie, które pozwala odbierać połączenia w podłączonych urządzeniach z iOS lub Androidem. Ponadto za pomocą jednego przycisku można rozpoczynać lub kończyć odtwarzanie, a korzystając z analogowego kontrolera także precyzyjnie regulować poziom głośności.

Dane Techniczne:

  • Typ: dokanałowe

  • Przeznaczenie: uniwersalne

  • Pasmo przenoszenia (Hz): 20 Hz – 40 kHz

  • Długość przewodu: 1,2 m

  • Wtyk: Mini Jack (3.5mm)

  • Sterowanie + mikrofon: Android / Windows

Dodatkowe informacje:

Warunki gwarancji Yamaha (pdf) Pobierz plik pdf

UWAGA !. W polu opisowym formularza zamówienia umieść wybrany kolor słuchawek !.

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru jamacha jamaha iamaha iamacha 

EPH R 22, EPH R-22, EPH R22
EPHR 22, EPHR-22, EPHR22
EPH-R 22, EPH-R-22, EPH-R22

słuchawki przenośne, słuchawki multimedialne, słuchawki do telefonu, słuchawki do smartfona, słuchawki zamknięte, słuchawki dokanałowe, słuchawki android, słuchawki do telefonów android, słuchawki do urządzeń android, słuchawki windows, słuchawki do telefonów windows, słuchawki do urządzeń windows, słuchawki z pilotem, słuchawki z mikrofonem, słuchawki multimedialne, słuchawki do smartfona

[ Słuchawki dokanałowe Yamaha EPH-R22 ]