znajdz produkt
Komentarze i oceny [19]  
MUSICCAST MULTIROOMKOMPONENTY KINA DOMOWEGOKOMPONENTY STEREOKOLUMNY GŁOŚNIKOWESYSTEMY SURROUND & STEREOSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI, AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startMusicCastKOMPONENTYKOMPONENTYKOLUMNYSYSTEMYSYSTEMYSŁUCHAWKI,PRODUKTYkontakt
START                  KONTAKT
 
   
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zapytaj o dostepnosc produktu

Model Yamaha RX-V 375 to nowy amplituner kina domowego 5.1 oferujący łatwość obsługi, pełnowymiarową rozrywkę AV, zachwycającą jakość dźwięku oferowaną przez Yamahę, oraz funkcje takie jak dyskretna konfiguracja wzmacniacza, YPAO, SCENE i wejście USB dla iPhona / iPoda.

Funkcje Audio amplitunera RX-V375
- 5-kanałowy dźwięk przestrzenny
- 100 W na kanał (6 Ω, 1 kHz, 0,9% THD, 1 kanał)
- 70 W na kanał (6 Ω, 20 Hz – 20 kHz, 0,09% THD, 2 kanały)
- 135 W na kanał (6 Ω, 1 kHz, 10% THD, 1 kanał)
- Dekodery dźwięku HD: Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio; Dolby Digital Plus i DTS-HD audio wysokiej rozdzielczości
- Przetworniki C/A Burr-Brown 192 kHz/24 bity dla wszystkich kanałów
- Wysoka moc dynamiczna, możliwość wysterowania głośników o niskiej impedancji
- Obwód low jitter PLL pomaga zoptymalizować scenę dźwiękową

Dyskretna konfiguracja wzmacniacza zapewnia wysoką jakość dźwięku

Amplituner AV RX-V375 został zaprojektowany tak, aby zawsze dostarczać dźwięk o niesamowicie wysokiej czystości. Służy do tego wzmacniacz z elementami dyskretnymi i obwód low jitter PLL, który również w istotny sposób wpływa na doświadczenie wyjątkowego dźwięku.

Funkcje wideo: 4K pass-through dla obrazów superwysokiej rozdzielczości następnej generacji

Urządzenie wyposażone jest w zaawansowane funkcje HDMI, wśród nich 4K pass-through. 4K oznacza 4-krotną rozdzielczość ekranu 1080p. Chociaż na razie jest ona jeszcze nieosiągalna, ekrany i źródła 4K z pewnością staną się popularne w przyszłości. Ten amplituner obsługuje dane 4K przesyłane ze źródła do ekranu, co zapewnia czysty obraz znacznie wykraczający poza obecne standardy.

HDMI z 3D i kanałem zwrotnym audio

3D oznacza, że amplituner obsługuje sygnał z materiałem 3D. Funkcja kanału zwrotnego audio umożliwia przesyłanie i odbieranie danych za pomocą jednego kabla HDMI. Dzięki tej funkcji możesz słuchać ścieżki dźwiękowej z telewizora przy wykorzystaniu pojedynczego przewodu HDMI, bez konieczności stosowania dodatkowego kabla optycznego.

HDMI CEC dla łatwej obsługi

Kolejną korzyścią HDMI jest funkcjonalność CEC. Kiedy urządzenie zostanie podłączone do telewizora kompatybilnego z CEC, włączy się i wyłączy razem z telewizorem, a ty będziesz mógł używać pilota do telewizora do kontrolowania głośności. CEC dostarcza także zaawansowaną funkcjonalność z innymi komponentami. Na przykład pilota zdalnego sterowania do amplitunera może posłużyć do kontrolowania funkcji odtwarzania takich jak: przeskakiwanie do następnej/poprzedniej ścieżki i zatrzymywanie.

Dodatkowe funkcje amplitunera RX-V375

- tytuły piosenek odtwarzanych w iPodzie/iPhonie wyświetlane na przednim panelu w językach angielskim i zachodnioeuropejskich
- czytelniejsze wielojęzyczne kolorowe menu ekranowe (angielski, chiński, francuski, hiszpański, japoński, niemiecki, rosyjski)
- wejście mini jack na przednim panelu do podłączenia przenośnych odtwarzaczy audio
- możliwość przypisania wejścia audio do HDMI oraz komponentowego wejścia wideo
- możliwość wyboru jednej z dziewięciu częstotliwości zwrotnicy dla subwoofera
- wybór fazy subwoofera/wejście subwoofera
- ustawienie początkowego i maksymalnego poziomu głośności
- opóźnienie audio dla dopasowania Lip-Sync (0-250 ms)
- pamięć 40 stacji radiowych/automatyczne strojenie stacji
- funkcja wideo w tle (tylko dla radia)

Realizm przestrzenny: HD Audio z CINEMA DSP

Ekskluzywna technologia Yamahy – CINEMA DSP – obsługuje odtwarzanie HD Audio (Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, itd.), dostarczając naturalny i ekspansywny dźwięk.

Korektor subwoofera dla lepszego obrazowania dźwięku

Korektor subwoofera wzmacnia niskie częstotliwości poprzez zapobieganie nakładaniu się z informacjami dźwiękowymi płynącymi z przednich głośników. Efektem jest czystsza, bardziej skupiona scena dźwiękowa przy jednoczesnym zapewnieniu gładkiej charakterystyki częstotliwościowej. Kiedy nakładanie się częstotliwości subwoofera pojawia się w konwencjonalnym systemie, cały dźwięk jest niejako wypychany w stronę subwoofera. Opracowany przez Yamahę korektor niweluje to za pomocą precyzyjnego odseparowania niskich częstotliwości subwoofera, stabilizując w ten sposób przednią scenę i jednocześnie zapewniając dobrze zbalansowane niskie tony.

Compressed Music Enhancer

Kiedy muzyka jest kodowana do cyfrowo skompresowanego formatu, takiego jak MP3, pogorszeniu ulega charakterystyka częstotliwościowa. Compressed Music Enhancer Yamahy wykorzystuje zaawansowaną cyfrową obróbkę sygnału stosując jedyne w swoim rodzaju algorytmy w celu odzyskania tego, co zostało utracone. Dzięki temu muzyka zawsze brzmi tak, jak powinna.

Adaptacyjne DRC (Dynamic Range Control)

Adaptacyjne DRC automatycznie dopasowuje zakres dynamiki dźwięku w stosunku do poziomu głośności. To sprawia, że słyszysz czyste dialogi i wokale oraz wszystkie efekty dźwiękowe przy komfortowym poziomie głośności. Nie ma potrzeby regulowania głośności podczas odsłuchu – wszystko, począwszy od szeptu, aż do ogromnych eksplozji, będzie słyszalne czysto i komfortowo. Układ ścisza również głośne reklamy telewizyjne i jest doskonałym rozwiązaniem do cichego słuchania, także w nocy, kiedy nie chcesz przeszkadzać innym osobom.

Dane techniczne

Liczba kanałów 5.1
Znamionowa moc wyjściowa (20Hz-20kHz, 2 kanały)70 W
Moc dynamiczna na kanał (8/6/4/2 ohm)110 / 130 / 150 W Kup RX-V375 na www.yamaha-audio.pl
Znamionowa moc wyjściowa (1 kHz, 1 kanał)100 W
Maksymalna moc wyjściowa (1kHz, 1 kanał) (JEITA)135 W
Dekodery audio CINEMA DSP, Compressed Music Enhancer, Głośniki Virtual Presence, Dialogue Lift, SILENT CINEMA, Virtual CINEMA DSP, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS-HD Master Audio, Dolby Pro Logic IIx Kup RX-V375 na www.yamaha-audio.pl
Liczba programów DSP 17
Funkcje audio Wielopunktowe YPAO, Initial Volume & Maximum Volume Setting, Audio Delay, Adaptive DRC, Przetwornik 192kHz/24-bit, Pure Direct
Funkcje video HDMI 3D passthrough, 24Hz Refresh Rate, 4K Pass-through, HDMI Audio Return Channel, Deep Color/x.v.Color, Auto Lip-Sync, Kup RX-V375 na www.yamaha-audio.pl
HDMI Wejście / Wyjście4 / 1
Port USB 1
Wejścia USB na przednim panelu1
Cyfrowe wejście/wyjście koaksjalne2 / 0
Wejście/Wyjście Komponent Video 2 / 1
PreoutSW
Cyfrowe wejście/wyjście optyczne2 / 0
Wejście/wyjście Audio Analog 4 / 1
Wejście/Wyjście Kompozytowe Video 4 / 1
Wyjście Słuchawkowe1
TunerAM / FM
Interfejs użytkownika On-screen display, SCENE, Pilot zdalnego sterowania, Kup RX-V375 na www.yamaha-audio.pl
Funkcje zasilaniaAuto Power Down, ECO Mode
Wymiary (Sz x Wys x Gł)435 x 151 x 315 mm
Waga7,4 kg
Dodatkowe informacje:

Karta katalogowa (pdf) Pobierz plik pdf

** PROMOCYJNA OFERTA CENOWA WAŻNA TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASU **

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 36

Powieksz do pelnego rozmiaru jamaha jamacha iamaha iamacha jamaszka RXV371 RXV-371 RXV371,  HDMI 1080p  rxv375 rxv-375 rxv 375 amplituner kina domowego, kino domowe

[ Amplituner kina domoewgo Yamaha RX-V375 ]