znajdz produkt
Komentarze i oceny [19]  
MUSICCAST MULTIROOMKOMPONENTY KINA DOMOWEGOKOMPONENTY STEREOKOLUMNY GŁOŚNIKOWESYSTEMY SURROUND & STEREOSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI, AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEMusicCastKOMPONENTYKOMPONENTYKOLUMNYSYSTEMYSYSTEMYSŁUCHAWKI,PRODUKTYkontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE                 KONTAKT
 
 
 
 

CENNIK KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Zamów produkt przez formularz www

Wysokiej klasy, 6,5-calowy montażowy głośnik sufitowy stereo, wyposażony w dwa tweetery i woofer o podwójnej cewce głosowej, łączy w sobie wygodę montażu z wysokiej klasy brzmieniem, sygnowanym logo Yamaha.

Unikalna konstrukcja urządzenia pozwala na uzyskanie pełnego brzmienia stereo – z separacją prawego i lewego kanału, wykorzystując do tego jedynie jeden woofer i dwa tweetery. Rozwiązanie to oznacza dużą wygodę montażu głośnika wszędzie tam, gdzie wykorzystanie pary przetworników jest konstrukcyjnie niemożliwe – np. w holu czy na poddaszu. Co więcej, system złączy wtykowych pozwala w kilka sekund podłączyć dwie pary przewodów, wyprowadzonych ze wzmacniacza czy amplitunera, natomiast prosta w użyciu klamra umożliwia stabilne zamocowanie urządzenia, bez obawy o jego poluzowanie.

Głośnik marki Yamaha to również płaski profil konstrukcji urządzenia, który sprawia, że do zamontowania go w suficie lub ścianie potrzeba minimum miejsca, wygodny w użyciu wykrojnik otworu montażowego oraz biała maskownica na magnesy, którą możemy pokryć farbą.

Yamaha-NS ICS600 w unikalny sposób łączy funkcjonalność z wysokiej klasy brzmieniem. Połączenie polipropylenu z miką w sekcji woofera daje spektakularne, szerokie tonalnie i bogate brzmienie, natomiast dwa tweetery uzupełniają je o stereofoniczny detal i precyzję.

Dane techniczne:
Waga:1,8kg
Wymiary (SxWxG):242x242x119 mm
Średnica głośnika:1 x 160 mm, 2 x 25 mm
Konstrukcja:2-drożna
Kształt maskownicyokrągła
Pasmo przenoszenia65 - 28.000Hz
Impedancja:
Moc nominalna/maksymalna:40/120 W
Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru glosnik instalacyjny, głośniki instalacyjne, do zabudowy, w ściane, w sufit, sufitowy, do sufitu
NS-ICS600, NSICS600, NS ICS600,
NS-ICS 600, NSICS 600, NS ICS 600,
NS-ICS-600, NSICS-600, NS ICS-600,

[ Głośniki sufitowe Yamaha NS-ICS600 ]