znajdz produkt
Komentarze i oceny [19]  
MUSICCAST MULTIROOMKOMPONENTY KINA DOMOWEGOKOMPONENTY STEREOKOLUMNY GŁOŚNIKOWESYSTEMY SURROUND & STEREOSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI, AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEMusicCastKOMPONENTYKOMPONENTYKOLUMNYSYSTEMYSYSTEMYSŁUCHAWKI,PRODUKTYkontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE                 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Zamów produkt przez formularz www

6,5-calowe (ponad 16,5 cm), 2-drożne sufitowe głośniki instalacyjne łączą w sobie wysoką sprawność odpornej na wilgoć polipropylenowej membrany woofera z precyzją tweetera, zapewniając czyste, obszerne tonalnie brzmienie, czerpiące w pełni z szerokiego pasma przenoszenia.

Przetworniki opracowano w ten sposób, aby ich instalacja była prosta i nie zajmowała zbędnego czasu. Dlatego do zestawu dołączono również specjalny wykrojnik, umożliwiający idealne dostosowanie otworu do wielkości głośnika, solidną obejmę, utrzymującą system w miejscu oraz biała maskownica, którą z łatwością przemalujemy, dostosowując np. do koloru ściany. Wtykowe terminale sprawiają, że włączenie głośnika w skład zestawu audio zajmuje jedynie kilka sekund, natomiast mocujące maskownicą magnesy pozwalają na przyłączanie i odłączanie jej dosłownie jednym ruchem.

Yamaha-NS IC600 to również bardzo sprawny woofer, który wykorzystuje z jednej strony elastyczność polipropylenu, z drugiej stabilność miki. Zabieg ten pozwolił uzyskać czyste, precyzyjne brzmienie o szerokim paśmie przenoszenia (65 Hz – 28 000 Hz). Moc nominalna 40W i skokowa 110W sprawiają, że to bogate, przejrzyste i detaliczne brzmienie z powodzeniem wypełni praktycznie każde pomieszczenie.

Dane techniczne:
Waga:1,5kg
Wymiary (SxWxG):242x242x119 mm
Średnica głośnika:1 x 160 mm, 1 x 25 mm
Konstrukcja:2-drożna
Kształt maskownicyokrągła
Pasmo przenoszenia65 - 28.000Hz
Impedancja:
Moc nominalna/maskymalna:40/110 W
Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru glosnik instalacyjny, głośniki instalacyjne, do zabudowy, w ściane, w sufit, sufitowy, do sufitu
NS-IC600, NSIC600, NS IC600,
NS-IC 600, NSIC 600, NS IC 600,
NS-IC-600, NSIC-600, NS IC-600,

[ Głośniki sufitowe Yamaha NS-IC600 ]