znajdz produkt
Komentarze i oceny [19]  
MUSICCAST MULTIROOMKOMPONENTY KINA DOMOWEGOKOMPONENTY STEREOKOLUMNY GŁOŚNIKOWESYSTEMY SURROUND & STEREOSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI, AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startMusicCastKOMPONENTYKOMPONENTYKOLUMNYSYSTEMYSYSTEMYSŁUCHAWKI,PRODUKTYkontakt
START                  KONTAKT
 
   
 

CENNIK KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Zamów produkt przez formularz www

10-centymetrowe szerokopasmowe głośniki instalacyjne, które bez problemu zamontujemy w suficie lub ścianie, wykorzystując jako element wysokiej klasy systemu audio.

IC400 to przede wszystkim łatwość instalacji, pozwalająca na samodzielne zamontowanie urządzeń oraz włączenie ich do domowego systemu audio. Dołączony do zestawu Szablon instalacyjny pozwala na precyzyjne nawiercenie otworu instalacyjnego, natomiast wygodne gniazda wtykowe pozwalają włączyć urządzenie w obwód audio bez zbędnego wysiłku. Dołączone do zestawu maskownice możemy pomalować, dostosowując je do koloru ściany – tak by o obecności głośników przemawiał jedynie ich bogaty, przestrzenny dźwięk.

Yamaha-NS IC400 to sprawne połączenie wysokiej mocy z szerokim pasmem przenoszenia, które sprawia, że urządzenie z powodzeniem wykorzystamy zarówno w roli głośników głównych, jak i efektowych – tylnych. Obszerny, 10-centymetrowy woofer prezentuje pełnię szerokiego pasma przenoszenia 95 Hz-40 000 Hz, sprawiając że brzmienie jest obszerne i głębokie, natomiast sprawny tweeter wzbogaca je o precyzyjny detal, który – dzięki maksymalnej mocy wyjściowej na poziomie 90 W wypełni nawet obszerne pomieszczenie.

Dane techniczne:
Waga:0,8kg
Wymiary (SxWxG):100x100x79 mm
Średnica głośnika:100 mm
Konstrukcja:otwarta
Kształt maskownicyokrągła
Pasmo przenoszenia95 - 40.000Hz
Impedancja:
Moc wyjściowa:90 W
Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru glosnik instalacyjny, głośniki instalacyjne, do zabudowy, w ściane, w sufit, sufitowy, do sufitu
NS-IC400, NSIC400, NS IC400,
NS-IC 400, NSIC 400, NS IC 400,
NS-IC-400, NSIC-400, NS IC-400,

[ Głośnik sufitowy Yamaha NS-IC400 ]