znajdz produkt
Komentarze i oceny [19]  
MUSICCAST MULTIROOMKOMPONENTY KINA DOMOWEGOKOMPONENTY STEREOKOLUMNY GŁOŚNIKOWESYSTEMY SURROUND & STEREOSYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI, AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEMusicCastKOMPONENTYKOMPONENTYKOLUMNYSYSTEMYSYSTEMYSŁUCHAWKI,PRODUKTYkontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE                 KONTAKT
 
   
 

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
[ Yamaha R-S201 tytanowy ]

Wysoka jakość dźwięku Yamaha, będącego efektem bogatego doświadczenia i tradycji oraz zaawansowanej specjalistycznej wiedzy technologicznej
Yamaha, z trwającą ponad 125 lat historią jako producenta instrumentów muzycznych, zdobyła ogromną renomę także ze względu na konstrukcje hi-fi. R-S201 został stworzony w oparciu o to bogate doświadczenie i niesamowitą technologiczną wiedzę ekspercką. Wykorzystując koncepcję "Natural Sound", zapewniającą reprodukcję naturalnego brzmienia i zbudowany ze skrupulatną dbałością, od projektu obwodu do odtwarzania pierwotnego brzmienia. Mimo że to podstawowy model, gwarantuje wysoką jakość dźwięku i muzycznie bogaty dźwięk.

Wysoka moc wyjściowa 2 x 100 W i projekt obwodu wysokiej jakości dźwięku
R-S201 z wysoką mocą 2 x 100 W, przewyższającą wartość w tej klasie, szczyci się projektem zapewniającym wysoką jakość dźwięku, który minimalizuje długość ścieżek sygnałowych i optymalizuje rozplanowanie obwodów. Umiejscowienie zasilacza blisko obwodu wzmacniacza mocy redukuje stratę energii przy jednoczesnym udoskonaleniu szczytowej mocy zasilacza, aby zapewnić wysoki poziom głośności wyjściowej. Uziemienie ścieżki sygnałowej i zasilania połączone są w jednym punkcie, eliminując wzajemne zakłócenia, zapewniając wyższy stosunek sygnał/szum. Efektem jest dźwięk wypełniony czystością i poczuciem przestrzenności.

Pamięć 40 stacji FM/AM
Urządzenie umożliwia zaprogramowanie do 40 najczęściej odsłuchiwanych stacji FM i AM, a następnie wygodne aktywowanie ich z poziomu amplitunera lub pilota zdalnego sterowania. Auto Preset pozwala automatycznie wyszukiwać i rejestrować stacje FM, które dostępne są w twoim regionie. Częstotliwości wyświetlają się na wyświetlaczu, więc nawet jeśli chcesz posłuchać nowych stacji, możesz z łatwością dostroić ich częstotliwość.

Proste, a jednocześnie wyrafinowane wzornictwo
R-S201 odziedziczył proste i jednocześnie wyrafinowane wzornictwo, z którego słyną zestawy audio hi-fi Yamahy. Za sprawą eleganckiego szczotkowanego wykończenia, urządzenie pięknie harmonizuje się z innymi konstrukcjami audio hi-fi. Przyciski kontrolne i pokrętła także potwierdzają nasze dążenie do prostoty i łatwości użytkowania.

Przełącznik głośników i gniazda głośnikowe dla dwóch zestawów
Amplituner wyposażony jest w gniazda dla dwóch systemów, co pozwala podłączyć dwa zestawy głośnikowe. Selektor głośników ułatwia przełączanie pomiędzy wyjściami głośnikowymi, umożliwiając ci odsłuch dźwięku z jednego zestawu głośników (A lub B), bądź z dwóch (A+B).

Oszczędzanie energii
Funkcja zarządzania energią automatycznie odłącza zasilanie (przełącza w tryb czuwania), kiedy amplituner przez długi czas nie pracuje. Tę funkcję można ustawić na 2, 4, 8 lub 12 godzin, a także wyłączyć. Co więcej, zużycie energii w trybie czuwania wynosi zaledwie 0,5 W, gwarantując dobre parametry oszczędności energii.

Dane techniczne

Pobór energii w trybie Stand-by 0.5 W
Maksymalna moc (4 Ohm, 1 kHz, 0,7% THD)140 W + 140 WKup R-S201 na www.yamaha-audio.pl
Total Harmonic Distortion (CD to Sp Out, 20 Hz-20 kHz)0.2%Kup R-S201 na www.yamaha-audio.pl
Wysoka moc dynamiczna (8/6/4/2 ohm)125/150/165/180 WKup R-S201 na www.yamaha-audio.pl
Stosunek sygnału do szumu100 dB (s: 500 mV)
Pasmo przenoszenia10 Hz - 100 kHz (0 ± 0.5 dB / 0 ± 3.0 dB)
Stosunek sygnału do szumu FM72 dB / 70 dB
Wymiary (Sz x Wys x Gł)435 x 111 x 322 mm
Waga 6,7 kg

Dodatkowe informacje:


UWAGA: w polu opisowym zamówienia umieść wybrany kolor amplitunera

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru iamaha iamacha jamaha jamacha Yamaha
R-S 201,RS 201,R S 201,
R-S-201,RS-201,R S-201,
R-S201,RS201,R S201,
amplituner stereo

[ Amplituner stereo Yamaha R-S201 czarny ]